Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum – co to jest, co zawiera i jakie ma właściwości?

Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum - babka płesznik + babka jajowata + błonnik akacjowy

Błonnik to nazwa węglowodanów, które pochodzą z roślin i nie są trawione przez człowieka. Natomiast posiadają dla niego ogromne znaczenie zdrowotne. Mix błonnika nierozpuszczalnego (nasiona babki płesznik 80% i łuski babki jajowatej 20%) i rozpuszczalnego (błonnik akacjowy) z dodatkiem Aceroli to nieocenione właściwości zdrowotne dla każdego człowieka.

Ten produkt składa się z kilku produktów, razem tworzą unikalną kompozycję, która sprawdzi się przy wielu dolegliwościach.

Błonnik akacjowy Fibregum jest doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowego (Fibregum ma wysoką rozpuszczalność w temperaturze pokojowej) gwarantujący dotarcie i oczyszczenie wszystkich zagłębień jelitowych. Dodatkowo stymuluje produkcję krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych. A jego  niska wartość kaloryczna – jest kolejną zaletą.  Błonnik jest również przyjazny diabetykom  – ze wzrostem otyłości i chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca , ważne jest, aby produkty byłe bezpieczne w spożywaniu. W ulegających trawieniu węglowodanów,  Fibregum ma indeks glikemiczny (GI) praktycznie zero.  Dodatkowo poprawia posmak i zwiększa uwalnianie smaku.

Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum składniki:

 • Nasiona babki płesznik oraz Łuski babki jajowatej: naturalny składnik roślinny, przyczyniający się do poprawy perystaltyki jelit i regularnych wypróżnień poprzez zmiękczanie konsystencji treści jelitowej i zwiększenia jej objętości. Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.
 • Błonnik akacjowy znany jest z krajów afrykańskich, gdzie używany jest od stuleciu do utrzymania zdrowych jelit oraz odpowiedniej flory bakteryjnej. W dużej mierze z powodu dostarczania odpowiedniej dawki błonnika akacjowego mieszkańcy krajów afrykańskich utrzymuję swój układ pokarmowy w bardzo dobrej kondycji zaś zachorowalność na choroby układu pokarmowego są do 40% mniejsze niż u mieszkańców krajów europejskich. Nasiona babki płesznik oraz łupina babki jajowatej poprawiają funkcje motoryczne jelit, ale nie są wstanie oczyścić jelita w ich zagłębieniach. Błonnik akacjowy jest rozpuszczalnym błonnikiem, który po rozpuszczeniu dociera do wszystkich zagłębień jelitowych skutecznie je oczyszczając.
 • Acerola (Malpighia Punicifolia) – owoce aceroli są jednym z najbogatszych źródeł naturalnej witaminy C. W 100 g owoców zawarte jest wielokrotnie więcej witaminy niż w popularnych pomarańczach i cytrynach. Zawarta w ekstrakcie z owoców aceroli witamina C:
  • wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego
  • bierze udział w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
  • wspiera prawidłowe wytwarzanie kolagenu, aby zachować prawidłowe funkcje skóry i naczyń krwionośnych
  • wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny organizmu
  • pomaga zmniejszyć uczucie znużenia i zmęczenia
  • zwiększa wchłanianie jonów żelaza

Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum to idealne rozwiązanie dla Ciebie – naturalne, zdrowe i wygodne!

Błonnik Witalny Skład: Babka Płesznik, Babka jajowata, Acerola, Błonnik Akacjowy Fibregum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>